founder

Biz Kimiz

Rdm Mühendislik Hakkında

Rdm Mühendislik 1972 yılında Yakup DEMİR tarafından İstanbul’ da Demir Çelik Endüstrisi için 40 m²lik bir atölyede faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir aile şirketidir.

Bugün Demir Ailesinin ikinci nesli tarafından yönetilen firma, her geçen yıl üretim tesisine yapmış olduğu yatırımlar ve iyileştirmeler sayesinde, üretim alanını 15.000 m²’ye çıkartmıştır.En büyük iyileştirme ve yatırımın iş gücü, kalite ve eğitim olarak benimseyen firma, şu an da üçüncü nesli yetiştirmekte, mevcut personelini eğitmekte ve kaliteyi arttırmayı benimsemiştir.

Vizyonumuz

Demir Çelik Sektöründe yarım asra yakın bir süreyi dolduran ve tescilli marka haline gelen firmamızın vizyonu; Kaliteden ve bize olan güvenden ödün vermeden Türkiye'de lider olmak ve uluslararası alanda söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Bilgi birikimimizi, üretim tecrübemizi çalışanlarımızın yapıcı ve yaratıcı fikirleriyle birleştirerek, sürekli gelişime ve teknolojik ilerlemeye açık, müşterilerimizin ilk tercihi, çözüm ortağı ve vazgeçilmezi olmak.

//rdmengineering.com/wp-content/uploads/2024/02/Fabrika-Guncel-2-kopya.jpg//rdmengineering.com/wp-content/uploads/2024/02/Fabrika-Guncel-2-kopya.jpg
section-32f9e17

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızla birlikte, tekrar veya tamir yapmadan, en iyi kaliteyi, ilk seferde uygun maliyetle, en doğru şekilde üretmek ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

//rdmengineering.com/wp-content/uploads/2024/03/1.jpg//rdmengineering.com/wp-content/uploads/2024/03/1.jpg
Rdm Mühendislik 1972 yılında Yakup DEMİR tarafından İstanbul’ da Demir Çelik Endüstrisi için 40 m²lik bir atölyede faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir aile şirketidir. Bugün Demir Ailesinin ikinci nesli tarafından yönetilen firma, her geçen yıl üretim tesisine yapmış olduğu yatırımlar ve iyileştirmeler sayesinde, üretim alanını 15.000 m²’ye çıkartmıştır.

İletişim Bilgileri

Abone Olun

En son haberlerimizle güncel kalın.